Author: n***4
Date:
Review: Gorgeous, gorgeous wig long feels real, not shiny lace matches pretty good
Màu sắc: Hai tông màu
Price: 354.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Two-Tone |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 305 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2302210010280091 |
Author: n***4
Date:
Review: Gorgeous, gorgeous wig long feels real, not shiny lace matches pretty good
Màu sắc: Hai tông màu
Author: h***8
Date:
Review: Love this wig so much! Although the middle parting isn’t realistic enough to wear without a hat or beanie but still good enough quality to wear for pictures
Màu sắc: Hai tông màu
Author: x***x
Date:
Review: This actually surprised me. I thought it was going to be very vibrant and fake looking but it looks more natural than the photo. The curl pattern is really nice.
Màu sắc: Hai tông màu
Author: r***1
Date:
Review: Qualité de la Lace: Nice hey heyheyhey yow hey
Màu sắc: Hai tông màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm